dnes je Sobota - 13. júl 2024 - Margita | zajtra Kamil

frenky.sk - homepage of Michal Frank

 

Prešovské noviny 33 - 2016

Nové číslo týždenníka Prešovské noviny je už v stánkoch.

Týždenník plný krížoviek, odľahčeného i vážneho čítania je už v predaji, od utorka 23. augusta do nasledujúceho pondelka.

Prešovské noviny reflektujú udalosti, ktorými žije región Šariša. Dozviete sa v nich, čo je nové v Prešove, ale aj aké investície chystá sabinovská samospráva, ako zobrali rodičia v Giraltovciach veci do vlastných rúk, či čo je nové v obciach.
Blížia sa viaceré kultúrne podujatia, aké, to už nájdete čierne na bielom v Prešovských noviných, ale najmä Bardejovský jarmok, o ktorom sa viac dočítate v tomto týždenníku. V téme čísla sa dozviete aj novinky z Bardejovských kúpeľov. Chystá sa tam napríklad výstavba golfového ihriska. Prešovské noviny tiež prinášajú rozhovor s Michalom Hvoreckým, ďalšou spisovateľkou Ivanou Ondriovou, príbeh stúpencov Hare Krišna pri Prešove.

Pre všetkých, čo radi súťažia a majú radi zvieratká, súťažiacich je tu prehľad všetkých fotografií domácich miláčikov. Môžete sa zapojiť do súťaže a vyhrať zaujímavé ceny. Zapojiť sa môžete aj do ďalšej súťaže, v ktorej sa dá podporiť činnosť prešovského združenia Podaj ďalej.

Bohatý je aj šport. Počnúc futbalovým Tatranom, ktorý vsietil prvý gól a zaknihoval prvé fortunaligové víťazstvo, cez podrobné prehľady nižších futbalových súťaží až po hádzanárov, ktorí sú v jednom kole. Nechýba ani lahôdka, rozhovor s talentovaným futbalistom Tatrana, ktorý spomína na nedávny turnaj v Liverpoole, na ktorom tatranisti zdolali Manchester United. A nechýbajú ani olympijské seriály, tentoraz jeden o Lenke Ilavskej a druhý o štátom riadenom dopingu.

Samozrejmosťou je letný špeciál plný vtipov, krížoviek a zaujímavostí, pričom nechýba ani obľúbený seriál o folklóre. Zadarmo, ako každý týždeň, dostanete k Prešovským novinám aj televízny časopis Fotelka.

Info:
http://presov.korzar.sme.sk/c/20250350/nove-cislo-tyzdennika-presovske-noviny-je-uz-v-stankoch.html

Linky na avíza na ďalšie týždenníky:
http://hornyzemplin.korzar.sme.sk/c/20250549/humenske-noviny-noviny-o-vas-a-pre-vas.html
http://dolnyzemplin.korzar.sme.sk/c/20250445/zemplinske-noviny-v-michalovciach-na-veselej-vlne.html
http://spis.korzar.sme.sk/c/20250714/co-si-precitate-v-najnovsom-cisle-novin-spisa.html

 
24.8.2016 | Pridal: Michal Frank | Iné | čítané: 3326 krát | Zdieľať |  
Strecha
Michal Frank
Michal Frank facebook

© Copyright 2000 - 2010 Michal Frank
Design & engine by Vádium s.r.o. 2010 | powered by Tesmur:CMS