dnes je Utorok - 23. júl 2024 - Oľga | zajtra Vladimír

frenky.sk - homepage of Michal Frank

 

Prešovské noviny 38 - 2016

S týždenníkom Prešovské noviny zadarmo na Müllera.

Nové číslo týždenníka Prešovské noviny je v už predaji, venuje sa kauzám, zaujímavostiam i športu.

Všetko podstatné, čo sa počas týždňa udialo, či sa udeje, nájdete v Prešovských novinách. Nové číslo týždenníka je v predaji od utorka 27. septembra do nasledujúceho pondelka.

V prešovskom kine Scala vystúpi 3. októbra spevák Richard Müller. Lístok zadarmo na koncert hviezdy slovenskej pop-music „pribalia“ Prešovské noviny každému novému predplatiteľov, kupón nájdete v čísle.

Dočítate sa aj o probléme rodinných domov v Ľuboticiach, ktoré sa nie a nie dočkať kolaudácie, či o súťaže na odpady v Prešove. Aktuálne novinky z mesta Prešov i okolia, všetko podstatné, čo sa za týždeň udialo a čo sa chystá, aj tomu sa venuje toto vydanie týždenníka. Nechýba ani kultúra (Inside Group, maliarsky plenér v Ľutine v okrese Sabinov, film natáčaný v Pečovskej Novej Vsi, aktuálne pozvánky), zoznam ocenených pedagógov a študentov univerzity, či novinky z horného Šariša.

Primátora Bardejova prišli zobudiť demonštranti, v tomto meste vyrástla nová verejná bylinková záhradka, Svidníčania chcú zrušiť hracie automaty.

Na Slovensku chýbajú tisíce strojárov, učiteľ z Prešova pre nich napísal učebnicu.

Hokejista Ľubomír Sekeráš, niekdajšia opora hokejovej reprezentácie, sa dal na funkcionárčenie. Viac prezradí v rozhovore.

Dočítate sa tiež o adopciách psov v Prešove, o kostole v Hertníku, o šéfke prešovských revízorov jazdiacej načierno a ďalšie zaujímavosti.

Na športových stranách nájdete informácie o páde futbalového Tatrana na samé dno, spravodajstvo z trávnikov všetkých nižších futbalových ligových súťaží v regióne i pozvánky na športové podujatia. Nedarilo sa hádzanárom, ani hokejistom, aj o tom píšu Prešovské noviny. Aj ďalšie športy majú svoj priestor: atletika, karate, volejbal, parkúr, cyklistika, basketbal...

Súčasťou čísla sú Noviny špeciál s dvojnásobnou porciou vtipov, krížovkou, osemsmerovkou, horoskopmi. Dozviete sa, ako vyzeral sex na vidieku pred dvesto rokmi, čo majú nové IMT Smile a Chiki liki tu-a, nájdete v nich poradňu, strany relax, deťom i obľúbené rubriky Zo sedadla inštruktora, Výlet s Viou i Antónia Mačingová odporúča... Súčasťou týždenníka je stála televízna príloha Fotelka.

Info: http://presov.korzar.sme.sk/c/20288021/s-tyzdennikom-presovske-noviny-zadarmo-na-mullera.html

Avíza na ďalšie týždenníky MY na východe:
http://spis.korzar.sme.sk/c/20287751/vysli-noviny-spisa-hura-do-stankov.html
http://hornyzemplin.korzar.sme.sk/c/20288279/co-sa-deje-v-hornom-zempline-informuju-humenske-noviny.html

 
28.9.2016 | Pridal: Michal Frank | Iné | čítané: 3693 krát | Zdieľať |  
Strecha
Michal Frank
Michal Frank facebook

© Copyright 2000 - 2010 Michal Frank
Design & engine by Vádium s.r.o. 2010 | powered by Tesmur:CMS